НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок України. Динамо (Хм) – Шахтар (Св.) 0:1. Гра відсутня, результат також ###

Кубок України.

Кубок України. Динамо – Шахтар – 0:1

Гол: Коробкін 46

Динамо: Рябой, Антонов, Лемішевський, Місюра, Півнєв, Дяченко, Запорожець (Тищенко 55), Кривий, Донгаузер, Данченко (Каррільо 79), Бортнік (Бортнік 71).

Шахтар: Старцев, Шеремет, Пащенко, Семенов, Книжник, Велієв, Драголюк (Коновалов 85), Васільєв (Клімаков 90+1), Перин, Пономарь (Брішін 80), Коробкін.

Попередження: Антонов 42, Тищенко 73 – Драголюк 76

Хмельницьке “Динамо” невдало розпочало сезон, поступившись у першому ж офіційному матчі. Суперник по першому попередньому етапу кубку України – свердловський “Шахтар” – був, як кажуть, “по зубам”, але старань хмельничан виявилося замало.

Поєдинок між “Динамо” та “Шахтарем” ажіотажу у Хмельницькому не викликав. Навіть гучні імена команд не заманили вболівальників на стадіон. Можливо, свою роль зіграли матчі Прем’єр-ліги, які транслювалися по телебаченню, можливо, зневіра у подолян, а, можливо, банальна відсутність афіш перед матчем.

Зі стартових хвилин ініціативою володіли, як і належить, господарі поля, гості ж з єдиним нападником намагалися грати на контратаках. Проте така тактика не принесла дивідендів, ані одній, ані іншій команді. Шахтарі ніяк не могли організувати тих контратак, а у хмельничан півзахисники розчинилися у центрі поля. І, якщо Донгаузер намагався активно грати під нападниками, а Кривий зосередився на руйнуванні атак гостей, то що робили на полі Дяченко та Запорожець залишається загадкою.

Проте, все ж таки, “динамівці” повинні були двічі забивати “Шахтарю” у першому таймі. На 32-ій хвилині Бортнік виходив на побачення із голкіпером, але, коли нашого повільного нападника наздоганяв захисник, Богдан не зумів відпасувати паралельно на партнера. Другу нагоду подоляни втратили на 43-ій хвилині. Троє хмельничан виходило на двох захисників гостей, але, завдяки бездумній перепасовці, “динамівці” успішно втратили нагоду.

Ще можна згадати удари господарів поля з-за меж карного майданчика, але реальної загрози вони не несли. А ось “Шахтар”, хоч і нічого не створив за стартові 45 хвилин, але на першій хвилині другого тайму забив швидкий гол. Після навісу у штрафний майданчик “Динамо” Місюра зробив головою свічку, м’яч підхопив шахтарівець відпасував на лінію карної зони, звідки послідував удар. Рябой зумів відбити постріл, проте недалеко і на добиванні зіграв Коробкін.

Раптово перехопивши ініціативу, шахтарі завдали ще декілька ударів по воротах та знову “сіли” у захист. А хмельничани щось собі комбінували, комбінували та не викомбінували, у підсумку, залишивши стадіон під гучні овації: “Ганьба! Ганьба!”.